SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes dy banesa me sip.105m2 ne kompleksin RIERA
Çmimi :
€830.00
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
128333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dy banesa ne sipefaqe 105m2 ne kompleksin RIERA..banesat jane te gatshme per banim jane ne katin e tret dhe katin e peste...kane kete renditje (sallonin.kuzhinen.depo.banjo.wc.dy terasa).salloni dhe kuzhina kan pamje ka magjistralja(spitali Amerikan) dhomat kane pamje ka oborri mbrapa..banesat kane nje ndertim shum cilsore..qmimi 830euro/m2 i diskutushumPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Pristina
045653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »