SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten 30 ari buz rruges te ismeti Dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '16
ID e produktit :
128352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten 30 ari ne Arberi - Dragodan ,komuna Prishtines

toka esht afer firmes Izolimi , 400 metra larg rethit te ismeti arberi ,, ne magjistralen Pr - Mitrovic .

toka posedon 31m gjersi buz rruges- te asfalltuar , posedon dy rruge para dhe anash ,,

vend shum shum i mir per qdo lloj biznesi . pron shqiptari .

qmimi 18.500 euro ari me mareveshje .

pranojm ndrim banes , ose vetura 30% te shumes se totalit . presem vetem bleres serioz .
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049 233 531
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »