SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QIRA NE QENDER (afer kino ABC-se)
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
128353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne qender te qytetit, afer kinemas ABC. Banesa gjendet ne katin a I-re dhe ka 75m². Banesa eshte e mobiluar. Eshte shume e pershtatshme per zyre, pasiqe gjendet ne nje lagj te frekuentuar.

Renditja:
Sallon
Kuzhin
2 dhoma gjumi
Banjo

Çmimi: 700€

Kontakti:
Real Estate Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »