SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QIRA NE MATI1 - NDERTESA E STANDARDIT
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
128357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Mati 1, ka 60m², ndertesat e Standadit. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobilje moderne dhe kualitative. Eshte shume e pershtatshme per familje pasiqe lagja eshte e qete. Ne afersi gjenden parqe per femije, shkolla, stacioni, supermarketi, etj.
Renditja:
Sallon me kuzhin
1 dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Teras ( 50m²)
Uje 24h
Uje te ngroht 24h

Çmimi: 250€

Kontakti:
Real Estate Imobanimi
Tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »