SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Dardani shitet banesa 44m2
Çmimi :
€58,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
44 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
12836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Dardani shitet banesa 44m2, 2 dhomshe, perdhese, e mobiluar, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Banesa eshte e pershtatshme per afarizem (oridinace, zyre, barnatore etj.). Ka vend te mjaftueshem per parkim. Çmimi 58.500 euro. Tel.045/50 20 40 ose 045/50 20 49
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »