SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE BANESA ME QIRA QENËR
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:46
ID e produktit :
128360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet benesa me qira e cila gjendet qytetin : Prishtinë , lagje : Qendër ( afër restaurant Pishat ) , kati i 2 ,
Renditja : dy dhoma gjumi , salloni me kuzhinë , koridori dhe dy banjo.
Çmimi : 300 Euro
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »