SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat te rrethi - Fushe kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
128362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen PËR SHITJE Banesa të tipeve të ndryshme si kalohet rrethi i fushe kosoves rruges per Peje menjehere ne anen e djathte. Projekt i veçantë me arkitekturë moderne dhe lokacion ideal për jetesë.

Ky objekt i ri që ka vendosë themelet së fundi ofron tipe të ndryshme të banesave të përshtatshme për secilën familje, nga garsonier deri në 99.48m²

Të gjitha komoditetet e nevojshme për një jetë sa më komode janë të arritshme në këmbë, pa përdorur veturë fare:

Në tërësi objekti përbëhet nga disa Tipe të banesave, shumica e të cilave janë të prezantuara si me poshte:

Tipet:
Kati 4 - 46.72 m2 (Garsonjere)
Kati 5 - 46.72 m2 (Garsonjere)
Kati 6 - 97.30 m2 (tridhomeshe)
Kati 7 - 99.48 m2 (tridhomeshe)
Kati 7 - 46.72 m2 (Garsonjere)
Kati 8 - 99.48 m2 (tridhomeshe)

Çmimet me marrveshje
Për më shumë informata:
044 700 101
044 700 101 [+Viber,whatsapp]
viaestate02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
B home
Vushtrri
+37744700101
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »