SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Shitje 76 m2, e mobiluar
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
128381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ndertim i ri, komplet e mobiluar, eshte e gatshme per banim.

Banesa i ka dy dhoma gjumi, sallonin me kuzhine, banjo, shpajz dhe ballkon.

Banesa eshte ne katin e pare dhe mund te perdoret edhe per zyre ose ordinance.

Banesa ka nxemjen qendrore me rryme.
Informata rreth publikuesit
Adrian
Prishtinë
049817700
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »