SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
128444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet afer gjimnazit "Sami Frasheri". Banesa ka 90m2 posedon sallon me kuzhine ni dhome gjumi,banjo. Eshte e mobiluar.Uje 24 ore si dhe nxemje qendrore e cila hyn ne kuader te qmimit.Qmimi 180 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Anduena
Prishtinë
045298132
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »