SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë 2+1 me Garazhë dhe Depo 13m²
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
128455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesë 2+1 me Garazhë dhe Depo 13m² në lagjen Kodra e Diellit në Prishtinë tek Relax 3

86.7m² | 2 Dhoma Gjumi | 1.5 Banjo | Ballkon | Garazhë
▁▁▁
Banesa nodhet në katin e 8-të të kompleksit Relax 3 ndërtim i VG Construction në lagjen Kodra e Diellit përball "banesave të bardha" në krah me "Iliria Building".

Kjo banesë përfshin 86.7m² dhe përbëhet nga Qëndrim Ditor me Kuzhinë, 2 Dhoma Gjumi, Koridor, Ballkon, Banjo dhe WC ndaras.
Në nivelin zero është një hapësirë e veçantë vetëm për këtë banesë dhe dy tjera ku janë parkingjet me derë automatike me motor si dhe një depo 13m² që ju takon vetëm juve.

Objekti ku ndodhet banesa karakterizohet me materiale shumë cilësore, si brenda banesës ashtu edhe në koridoret e jashtme, 2 ashensorë, keramika porcelani, dyer kundër zjarri, hidrant, monitorim 24h nga kamerat, qasje e kufizuar për banorë si dhe mirëmbajtje të vazhdueshme.

Zona përreth është shumë e mirë, afër shkollës fillore aktuale "Ilira" si dhe shume afër shkollës së re të planifikuar, qasje të shpejtë në rrugen B, linjën e autobusit 4, dyqanet dhe hipermarketet etj.

Çmimi 83'000€ (banesa pa mobilje, me garazhë dhe depo)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #patundshmeri #shitje #banese #bregudiellit
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »