SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPI EKSKLUZIVE NE BREGUN E DILLIT
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:04
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
2000
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
128463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet shtepia ne breg diellit mbrapa shkolles iliria
350 m2 me ket renditje
7 tgjumit
2 sallona + kuzhina
3 banjo
3 tarasa
Poashtu dhe podrum , shtëpia është me mundsi ndarje ne dy hymje

qmimi 190.000 euro (diskutushem)

Kontakti: (Ipko) 049 889 854
(Vala + Viber) +37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »