SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Zyre - Kawa - Rruga B
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
128483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Zyre / Banesë me lokacion shumë të mirë tek Kawa në rrugën B në Prishtinë

77m² │3 Hapësira pune │1 Banjo │ Ballkon │ Mobiluar
▁▁▁
Kjo banesë shumë e përshtatshme për zyre gjendet në katin e katërt të bllokut B tek Kawa Group dhe ofrohet së bashku me një vendparkim dhe depo në bodrum.

Banesa ka sipërfaqe prej 77m² e shpërndarë në qëndrim ditor me kuzhinë, 2 dhomë gjumi (hapësira pune), banjo, ballkon dhe koridor. Të gjitha materialet e përdorura si brenda edhe jashtë janë shumë cilësore. Fasada e jashtme me tulla, dritare Salamander dhe roleta të jashtme alumini.

Qasje të drejtpërdrejte në rrugën, afër të gjitha komoditeteve dhe adresë e lehtë për t'i orientuar klientët.

Çmimi 300€/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #patundshmeri #zyre #qira #kawa #rrugaB #BreguDiellit #Prishtine
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »