SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
128496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 6 Banesa ne FushKosove.I tere Objekti posedon gjithsej 12 Banesa, Banesat per shitje jan ne katin e dyt dhe katin e tret jan banesa te reja dhe qdo kat posedon nga 3 banesa , kan siperfaqe nga 94, 96 dhe 98 Metra Katror. Qdo banes Posedon: Salloni-kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje banjo, nje vece, nje shpajz dhe koridorin.Lagjja eshte e qete dhe e pershtatshme per banim nuk ka frekuentim ekstrem te veturave. Qmimi i Arsyeshem dhe i diskutushum. Thirr ne 044 450 111 ose ne viber +37744399705. ju mirpresim.
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Besianë
044225772
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »