SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
128498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap Banesen me qira ne rrugen idriz breznica. Banesa eshte e re dhe ne katin e pare, posedon 100m2, ka sallon - kuzhin, dy dhoma gjumi, nje banjo, nje Vc dhe nje shpajz koridorin dhe ballkonin, Lagjja eshte e qet edhe nuk ka shum banor objekti. Qmimi sipas marveshjes, i arsyeshem dhe i diskutushem, 044 450 111 +37744399705
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Besianë
044225772
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »