SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EXTRA ÇMIM SHTEPI DHE LOKAL NE SHITJE
Çmimi :
€450,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
1350 m²
Viti i ndërtimit :
2005
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Parking Rrugor
ID e produktit :
128508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
EXTRA ÇMIM PER SHUME VLERE
(patundshmeria shitet me kete çmim vetem per shkak te nevojes se familjes per para te gatshme)

Përshkrimi i lokacionit

Trualli me objektet gjendet në Prishtinë, në rrugën Mbretëresha Teutë, pranë parkut të Taukbashqes në të cilin gjendet gjelbrim i dendur dhe terrenet sportive me shtigjet për ecje dhe vrapim. Siperfaqja e truallit është 1030 m2 (10.30 ari).

Pasuria gjendet në zonë të qetë dhe plotësisht të pastër. Nga udhëkryqi i sofalisë te shkolla teknike distanca është vetëm 300m. Ne parkun e Taikbashqes dilet per 5min sepse largesia eshte vetem 200m. Largesia deri te pishina e Germise eshte 500m. Ky lokacion i jep vlere te veçante shtepise dhe hapsires per biznes te cilen e posedon.

Objektet

Hapsira afariste ka 1000m2 në dy etazhe me nga 500m2 ndersa shtepia ka 350m2 (250m2 përdhesa dhe kati i shtëpisë ndersa 100m2 bodrumi dhe nënkulmi.

Shtëpia është plotësisht e finalizuar, e banueshme dhe është plotësisht funksionale.
Hapsira afariste është gjithashtu e gatshme për disa veprimtari si psh për depo, për administratë, për prodhim, për disa veprimtari tjera si për ndonjë shkollë, kopsht fëmijësh, për ordinancë/klinikë, për përffaqësi diplomatike etj…

Pasuria mund te vizitohet ne cdo kohe. Na kontaktoni ne telefon.
Informata rreth publikuesit
qemajl.mustafa
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »