SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes token ne Janjev te Restaurant Anija
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '16
ID e produktit :
128556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes token ne Janjev te Restaurant Anija toka posedon 3.hektar e 20.ari me.Dokumentacion ne Rregull. toka eshte e pershtashme per gjdo veprimtari dhe ka Uj Rrym . per ma shum siq po shiet ne foto me Qmimi te volitshem per ma shum informacion lajmrohuni ne Nr Tel +377 044 640 722. edhe ne Viber. Presim Blersa Serioz.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
patundshmeria Capital
Prishtinë
044 640 722
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »