SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trolli prej 4-18 ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
128568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trolli prej 4-18 ari ne lagjen prishtina e re eshte vend shume i mire per banim afer pallatit te drejtesis dhe f.nderkomtar 500m, sh.f. Afrim Gashi 500m, qyteti dhe qkuk 2.5km, ka infrastruktur komplete, rruga 8m e gjere dhe ka dalje edhe ne rruge kryesore, zone me prespektive.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Veternik
044609367
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »