SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me Qera ne Kalabri (Emshir)
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:50
Madhësia :
102 m²
ID e produktit :
128576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokal me Qera ne Kalabri (Emshir) te kompleksi Blerti
ka siperfaqe: 102m2 ngjit me tregun e gjelbert,lokali esht i rregulluar dhe ka dy vece

Tel: 044 442 969 ose 049 556 695
Informata rreth publikuesit
Agjencioni
Prishtinë
+37744442969
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »