SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 82m2, kati i pare, ne Fushe Kosove
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
128590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 82m2, ne katin e pare, ne hyrje te Fushe Kosoves, perballe Petrol Company. Banesa eshte ndertim i ri, ka hapesire te organizuar mire si dhe kushte tjera te nevojshme si ujin 24 ore, i lidhur me Ujesjellesin "Batllava" si dhe parkingun e nevojshem. Banesa ka kete perberje:
- sallon, kuzhine
- 2 dhoma e gjumit
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi eshte 550 euro per m2.qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »