SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '16
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
128599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 63 m lagja te muhagjert ka sallon me kushin dhe ni dhom gjumi ballkon kati tet pamje ka qendra qmimi 750€ per meter katror

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Pristina
045222150
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »