SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shtitje
Çmimi :
€730.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
113 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
128610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 113m^2 ne Lagjen e Spitalit afer insitutit Gjyqesor.Banesa eshte e gatshme per banim.Banesa ka garazh dhe podrum.
Mundesia e pageses edhe me Raiffeisen Bank.

Renditja e baneses:
1-sallon me kuzhine,
3- dhoma gjumi,
1-banjo
1-ballkon.

www.inon-ks.com 
+386(0)49707173
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »