SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj 2 banesa me qira te Sllovenia Sport
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
128621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj 2 banesa me qira te Sllovenia Sport te mobiluara komplet
njera ne katin VI
Banesa poesdojne:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Me qmim 300euro

Kontakt_WhatsApp_viber:
045/ 19 0019 & 045 /641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »