SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Bernicen e Eperme shiten 9,72 ari
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Madhësia :
972 m²
ID e produktit :
12863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Bernicen e Eperme shitet trualli prej 9,72 ari per 4.000€/ari. Trualli e ka rrugën e vet dhe ne afersi ka infrastrukturen. Gjindet ne afersi te shtepiese se Llallosheve.Tel.045/50 20 40 ose 045/50 20 49
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Bernica e Eperme [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »