SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira te gjimnazi Sami Frasheri
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
128630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te gjimnazi "Sami Frasheri" .
Te gjitha te kompletuara me mobile shume te mira dhe komfore. Banesa posedon:
- dhome/sallon per ndeje dhe kuzhine komplete
- trapezari
- dy dhoma gjumi (nje per femije dhe nje pe cift)
- ballkon
- korrido
- shpajz dhe banjo.
Ka air conditioner. Pozita e baneses jug-lindje. Shume komfore si banese dhe si lokacion.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045 /64 1794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »