SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ekskluzive me qira ne Pejton
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:35
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
128631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa ekskluzive me qira ne Pejton, kati VII-të.
E mobiluar komplet dhe me mobile te reja.
Banesa posedon:
- Sallon te madh me kuzhinë
- 2 dhoma te fjetjes
- koridor
- depo
- banjo dhe
- ballkon

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »