SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali me qira
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
128633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershkrimi:

Lokali gjendet ne rrugen ''Hasan Prishtina'' te Rrethi - Kastriot (ish Obiliq).
Lokali eshte ne katin e dyte dhe ka 120 meter katrore,ka pamje te mire te drejtuar nga Perendimi, qasje direkte ne rrugen kryesore.
Lokali posedon dy banjo, ka terasen te madhe mbi 50 meter katrore dhe te pershtatshme.
Hymje te ndare.
Hapesira e mjaftueshme e lokalit është e përshtatshme per çfaredo veprimtarie.
Çmimi për qirane është i negociueshem, sherbimet publike nuk jane te përfshira në këtë cmim.

Kontakti
Nr i mob: 044/718 - 079
044/444 - 863
Email: betim-h@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
betim
Prishtinë
044718079
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »