SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne Dragodan
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
128641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Dragodan e mobiluar e gjitha me te gjitha elementet dhe moderne, 95m2
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmim 300euro

Kontakt_WhatsApp_viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »