SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne TOPHANE
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
128644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne TOPHANE e mobiluar ne teresi , moderne , 100m2 kati i V
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
- garazh
Qmimi 270euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »