SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne BREG TE DIELLIT_180
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
128652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit, te mobiluar kati i pare
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo'
- ballkon
- koridor
Me qmim 180euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045 /19 00 19 & 045 /641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »