SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne qender Prishtines 120Eu Muaji
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
ID e produktit :
128654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet kati i shtepis me qera, shtepia eshte me sistem banesor ku secili kat ka deren e vete, e mobiluar posedon 1 dhom gjumi dhe sallonin me kuzhin, hapsir per parking.Qmimi 120EU muaji kurse berllogu dhe uji paguhet nga pronari.Preferohet qift apo vajza te punsuara.Lokacioni Lagjia Muhaxherve shume afer me Hotel Afa dhe Universitetin e Prishtines 5 Minuta larg ne kemb.

Kontakto direkt ne :044261651
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prishtinë
044846327
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »