SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE BANESA NË SHITJE AKTASH
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:05
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
128655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa (Pent House ) në shitje e cila gjendet në qytetin Prishtinë , lagje : Aktash 1 , kati i 5 hymja e parë , kati i 6 hymja dytë .
Banesa posedon : Dy dhoma gjumi , salloni me kuzhinë , banjo , koridori dhe ballkoni 90 m2 ndersa për banim 80 m2.
Çmimi : 110.000 euro
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Tel : 044 100 036
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »