SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Lagjen Arberia II.Shtepia ka 4 kate secili ka
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
ID e produktit :
128682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Lagjen Arberia II.Shtepia ka 4 kate secili kate eshte 182m2, po ashtu jane 4 Garazha, dhe 3 Borume, dhe nje Teras prej 110m2.

Eshte e gatshme per Ambasad apo Konzullate i ploteson te gjitha kerkesat sipas standardeve qe kerkojne.Cmim eshte 750,000 cmimi i eshte caktuar nga kompani e Auditimit dhe e Vleresimit eshte dhe Raporti i cili permbane te gjitha specifikat per Token dhe Shtepijen.Telefon kontaktues:044/255-845 dhe 044122-075
Informata rreth publikuesit
Genc
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »