SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
128703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Prishtine, shtepia eshte 3 kat, ka 4.9 ari , si dhe eshte e mire per banim. Shitet urgjent me nje cmim shume te volitshem . Rruga Bajram Bahtiri
Informata rreth publikuesit
pasjaqa.anita
044/ 112/817
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »