SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANES AME QIRA BREGU I DIELLIT
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
ID e produktit :
128715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin Prishtinë , lagje : Breg i diellit ( afër kolegjit Iliria ) , kati i 1 ,
Renditja : 4 dhoma gjumi , sallon me kuzhinë , koridori , banjo , ballkoni dhe garazh të veqant .
Çmimi : 300 euro
Tel : 049 260 024
www.merrjep.com/vrrealestate 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »