SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENGY BANESA NË SHITJE KOMPLEKSI LESNA
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:21
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
128719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Emshir ( kompleksi Lesna ) ,sipërfaqja 70 m2 , kati i gjashtè ( VI )
Renditja : Dy dhoma gjumi , salloni me kuzhinë , banjo , koridori dhe ballkoni .
Çmimi ;62.000
Tel : 044 260 024
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »