SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomeshe ne Dardani
Çmimi :
€88,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
128734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në Dardani me sipërfaqe prej 72m2 dhe gjindet në katin e II. Banesa ka sallonin e madh, 2 dhoma gjumi, kuzhinën me trepezari, banjon,ballkonin e madh.Çmimi: 88.000 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »