SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomeshe tek Qafa
Çmimi :
€88,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
128736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e renovuar në Qendër tek Qafa me sipërfaqe prej 60m2 dhe gjindet në katin e II. Banesa ka sallonin, dhomën e gjumit, kuzhinën me trepezari, banjon, ballkonin. Çmimi: 98.000 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »