SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa tek Parku
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
128738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e renovuar dhe e mobiluar 1.5 dhomëshe-ndërtim i ri afër Parkut tek Albi me sipërfaqe prej 38m2 dhe gjindet në katin e II.Banesa ka kuzhinën me qëndrim ditor,dhomën e gjumit, korridorin,banjon, ballkonin.Banesa është mjaft funksionale.Çmimi:41.000 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »