SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomeshe ne Dardani
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
128740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 4 dhomeshe ne Dardani me siperfaqe prej 100m2 dhe gjindet ne katin e I. Banesa ka qendrimin ditor, 3 dhoma gjumi, kuzhinen me tryezari, banjon, ballkonin. Çmimi:155.000 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »