SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet garsonjera ne Ulpiane
Çmimi :
€32,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
26 m²
ID e produktit :
128741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet garsonjera ne Ulpiane afer konvikteve me siperfaqe prej 26m2 dhe gjindet ne katin e II. Banesa ka 2 njesi dhe ate qendrimin ditor me kuzhine si dhe dhomen e gjumit,banjon. Çmimi:32.000 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »