SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa-ordinanca stomatoligjike
Çmimi fillestar :
€250,000.00
Ju kurseni :
€10,000.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€240,000.00 Çmimi rritet në €250,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
128742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomeshe me siperfaqe prej 70m2 dhe gjindet ne katin e I. Banesa eshte ordinance stomatologjike dhe ka ordinancen,dhomen e pritjes se pacienteve si dhe dhomen e mjekut,kuzhinen,banjon si dhe bodrumin prej 25m2 . Banesa shitet pa inventar.Çmimi:248.000 euro i negociueshem!
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
045 824 756
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »