SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Ulpiane
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
ID e produktit :
128743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e mobiluar ne Ulpiane me siperfaqe prej 37m2 dhe gjindet ne katin e I. Banesa ka qendrimin ditor,kuzhinen me tryezari,deponë,korridorin, banjon.Çmimi:55.000 i pandryshuar
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
045 824 756
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »