SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet Lokali\Zyre me Qera në Lagjen “Arbëria’’
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:35
Madhësia :
15 m²
ID e produktit :
128744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojmë lokal\zyre me qera në lagjen “Arbëria (ish Dragodani)’, lokali\zyra gjendet në Rr.”Ahmet Krasniqi Nr 7 “ ma saktësisht përballë Restaurantit të Peshkut “Extra Fish” madhësia e lokal\zyre është 15 m2, lokali\zyre posedon një banjo.
Çmimi i lokali\zyre është 200€ në muaj, e pagueshme në avans prej 3 muajsh, plus depozita prej 3 qerash.

Ju lutem shikoni fotografit dhe hartën e patundshmërisë dhe koordinatat se ku ndodhet patundshmëria me këto koordinata mund ta shikoni patundshmërinë në Google Maps: 42.662918, 21.153079

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »