SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomeshe ne Dardani
Çmimi fillestar :
€54,000.00
Ju kurseni :
€4,000.00 (8% zbritje)
Çmimi :
€50,000.00 Çmimi rritet në €54,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:27
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
ID e produktit :
128748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomeshe ne Dardani me siperfaqe faktike 53m2 dhe gjindet ne katin e pare..Banesa ka sallonin,dhomen e gjumit,kuzhinen me trepezari,korridorin,banjon. Çmimi:54.000 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »