SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali ne Tophane
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
128749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali prej 160 m^2 ne lagjen Tophane afer shkolles Meto Bajraktari ,lokali posedon 120 m^2 podrum dhe nje garazh.

www.inon-ks.com 
+386(0)49707173
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »