SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesa tek ROYAL CITY - Rruga B
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
128751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen PËR SHITJE Banesa tek ROYAL CITY me çmime të volitshme!

• Royal City është objekt afaristo-banesor, me leje të ndërtimit nga Komuna e Prishtinës me nr. NR: 351-191351 dt. 01.10.2015.
• Lokacioni është në rrugën kryesore Muharrem Fejza, Kompleksi Royal.
• Kompleksi banesor/afarist ka qasje në të katër anët.
• Lartësia e Objekteve është -2B+S+P+8.
• Kompleksi përbëhet nga tri Llamella banimi (A+B+C).
• Objekti përmban dy nivele Garazha dhe Depo për banorë, të ndara në dy Etazha.
• Vendparking për çdo njësi banesore.
• Depo për çdo njësi banesore.
•Tipe të ndryshme të banesave 52m² deri 101m² me 1, 2 dhe 3 dhoma gjumi.

Punimet janë duke u zhvilluar me intezitet të lartë dhe finalizimi nuk do të zgjasë shumë!

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #banesa #shitje #mati1 #rrugaB #prishtine
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »