SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 88m2 ne Lakrishte
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:05
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
128752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 88m2 ne Lakrishte, banesa eshte komplet e renovuar, ne katin e katert. Banesa ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tryezari, dy dhoma te gjumit, banjo, wc dhe 3 ballkone.
Cmimi eshte 1200 euro per m2.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »