SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre ne qender te Pejtonit te ambasada Italiane dhe e Shqiperise
Çmimi :
€570.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
128753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera hapesira afariste me dy zyre (dhoma) te medha dhe bano/wc ne qender te Pejtonit perballe ambasades Italiane dhe ambasades se Shqiperise.

Nuk leshohet per kohe te shkurter
Informata rreth publikuesit
Sh
Prishtinë
+37744426944
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »