SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa Bregu i Diellit, Mati1,rruga B. Prishtine
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:27
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
128763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa Ndertim i Cilesis se Lart shih fotot Gjendet ne Kati 4 - 90 m2 - posedon - ( 2 dhoma gjumi dhe sallon e kuzhin,shpajz). - Tel : 045 509 404.
Informata rreth publikuesit
Nebi
Prishtinë
045509404
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »