SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
128775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Teknika e ndërtimit të Objektit është me standarde të rregulluara sipas Ligjit të ndërtimit Europian:
• Fasada termike është e inspiruar nga stili BAROK.
• Muret e jashtme kanë trashësi 35cm, dhe përmbajnë këto shtresa: Blloku 25cm, lesh guri 10 cm, fasada dekoruese e inspiruar ose tulla te kuqe
• Muratimi ndarës ndërmjet banesave me trashësi 30cm përmban këto shtresa: Blloku 12cm, izolimi zanor 2cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm.
• Muratimi ndarës akustik brenda banesës me trashësi 16cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm.
• Konstruksioni mes-katësh me izolim termik dhe zanor.
• Ashensorë panoramik (xhami) të prodhuesit Gjerman me shpejtësi të madhe.
• Granit natyral në shkallë dhe korridore të përbashkëta të pjesës së brendshme.
• Dyert e Banesave janë dyer të blinduara Italiane me kualitet të lartë.
• Dyert në Dhoma të standardeve të larta Gjermane.
• Dritaret në tërë kompleksin janë me 3 goma dhe 2 xhama termik, me Low-E xham.
• Dritaret përmbajnë roleta me fletëza alumini termik.
• Keramika është e klasit të parë dhe sanitari moderne,
• Ujë të garantuar 24h me depozita lokale, shtypja e rregulluar edhe me pompa digjitale.
• Rrejti i telefonisë, internetit dhe kabllovikut.
• Monitorimi i kamerave në hapësirat publike.
• Qasje nga hyrja në Banesë me interfon modern.
• Objekti është i projektuar të plotësojë të gjitha standardet më të larta Europiane.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
044808011
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »